چند دقیقه آزادی یواشکی برای اعتراض به حجاب اجباری!+عکس

اخیرا در صفحه ای در فیس بوک با عنوان "آزادی یواشکی زنان در ایران" طراحی شده است که هدفی جز ترویج بی حجابی و بدحجابی را در جامعه اسلامی ندارد. بدون شک رواج بدحجابی فرهنگ اسلامی را هدف قرار داده است. شاید توطئه گران خارجی و برخی از افراد داخلی از رواج چنین پیده شومی روی خوش نشان دهند.

به گزارش مجله زندگی شیک به نقل از دیلی خبر اما بر همه افراد جامعه و مخصوصا نهادهای متولی واجب است خون هزاران شهید انقلاب را ارج نهاده و به پاسداشت خون شهدای امربه معروف و نهی از منکر جلو بدحجابان و بی حجابان گرفته شود. اگر روزی قانونی تصویب شد و حجاب در جامعه پایه ریزی شد همه بر اساس آرای 98 درصدی مردم عزیزمان بود. بر کسی پوشیده نیست که توسعه بدحجابی شایسته جامعه اسلامی نیست و اگر خدای نکرده با سهل انگاری مسولین و متولیان امر این پدیده شوم گسترش یابد نوعی واپسگرایی به دوران قبل از انقلاب خواهد شد که آثار مخرب آن هدفی را جز ترویج بی بندوباری در پی نخواهد داشت.

دین اسلام خود نمونه کامل و بدون عیب است.اگر عیبی در جامعه پیدا می گردد مقصران اصلی ان خود ما هستیم. حجاب به زن آرامش،عزت،و بزرگواری می بخشد و بدحجابی چیزی جز پستی و ذلت را نخواهد داشت. حال اینکه برخی از سایتهای خبری من جمله دویچه وله آلمان بر طبل بی حجابی در داخل ایران می کویند و به نوعی در صدد ترویج بدحجابی و بی حجابی در داخل ایران است. حال اینکه عده قلیلی از کاربران با پیوستن به چنین صفحات مجازی برای اندکی به قول خودشان یواشکی حجاب بر می دارند در حقیقت شخصیت گرانبهای خود را دارند به قیمت ناچیز به افرادی می فروشند که کمترین چیز از اسلام نفهمیده اند.

منبع:مجله زندگی شیک